אימון לבני נוער ומתבגרים

בני ובנות נוער העוברים מילדות לנערות חווים שינויים עצומים מבחינה פיזית, מבחינה רגשית, מבחינה מנטאלית, מבחינה ויזואלית, מבחינה  חברתית, מבחינה לימודית, ומבחינה משפחתית . בשלב הזה הם "יודעים הכל", מרחיקים את ההורים ומעדיפים להתמודד לבד, ואם בשיתוף אז החבר'ה הם במקום המוביל.

בני הנוער מגלים את המציאות כפי שהיא ומתמודדים עם חוויות חדשות, קשיים ושינויים רבים הקשורים לבניית העצמי ולסביבת החיים בה הם מתנהלים.

תקופה זו עשויה להיות קשה לחלקם, לקיחת האחריות כבוגר מצד אחד ובניית האני האישי מצד שני יכולה לגרום למשברים, לעיתים. בני נוער, אשר חווים משברים שונים במגוון תחומי החיים, יכולים להיעזר במקצועיותו של המאמן האישי לצורך הקניית כלים נכונים ומתאימים להתנהלות יום יומית, בין אם בבית הספר ובין אם במשפחה, ובאופן זה להעצים את האני העצמי, לחזק את הביטחון העצמי ולדעת כיצד להתנהל באחריות נכונה ונבונה.

אנו ההורים רוצים את ההכי טוב לילדינו, הרי לנו הניסיון, הכאב, ההצלחות ועוד, אך איננו יכולים לתת להם מהמקום בו הם נמצאים "ההתנגדות". חשוב שתמיד ננסה ולא נתייאש, נשאל, נתעניין לא נחפור, לא נחקור, פשוט ניתן להם את התחושה שאנחנו תמיד תמיד כאן איתם ובשבילם. אנחנו זו המראה שלהם, במודע ובבלתי מודע.
האימון האישי יענה על כל הצרכים הללו ועוד....

דף הבית